SanalUzman Hakkında
SanalUzman.com; Centra Uzman İnsan Kaynakları ve Teknolojileri Ticaret A.Ş.’nin bir kuruluşu olarak 2016’da hizmete başlamış; işverenlerle, "proje bazlı" serbest(freelance) çalışan uzmanları bir araya getiren bir e-ticaret platformudur.
SanalUzman.com; iş talepleri olan işverenleri, alanında uzman proje bazlı çalışanlarla buluşturur. Nerede ve hangi zaman diliminde çalışacağını uzmanların belirleyebildiği bu "proje bazlı" serbest(freelance) çalışma sisteminde ileri teknoloji kullanılarak, işverenlerin iş takibi yapabilmeleri sağlanır.
SanalUzman.com’da işverenler bütçe ve taleplerine uygun uzmanları seçebilirken, uzmanlar da işverenlerin taleplerini inceleyerek diledikleri proje bazlı işlere teklif verebilirler.
Misyonumuz
Yer ve zaman sınırı olmadan çalışılabilen yeni nesil çalışma modelini ileri teknolojiyle birleştirerek hem işverenlere hem de uzmanlara güvenli bir çalışma ortamı yaratabilmek.
Vizyonumuz
SanalUzman.com olarak kuruluş amacımız; sürekli ilerleyen teknoloji ile birlikte değişen, nerede / ne zaman çalışıldığından çok, başarıya odaklanan Y jenerasyonunun artmış olmasıyla; çağın talebi olan verimli yeni nesil iş modelini desteklemek ve bu doğrultuda, "proje bazlı" serbest (freelance) çalışanlara güvenli bir gelir kaynağı sağlarken, işverenlerin de birçok alternatif arasından kendilerine uygun uzmanları kolay ve güvenli bir şekilde bulabilmelerine önayak olabilmek. SanalUzman.com olarak farkındayız ki; dünyadaki büyük firmaların büyümesinde, alanında uzman çalışanların rolü çok büyük. Biz de, SanalUzman.com bünyesindeki işverenleri uzmanlarla buluşturup işlerini büyütmelerine katkıda bulunmak ve birlikte büyümek için buradayız!