Post

Güvenceniz SincApp ile Tanıştınız mı?

Yoksa siz hâlâ SincApp ile tanışmadınız mı? İster işveren olun ister uzman; bizim ayrıcalığımız, sizin güvenceniz olan SincApp uygulamasını (SanalUzman İnceleme Aplikasyonu), çok seveceksiniz! Bu makalemizde SincApp uygulaması nedir, avantajları nelerdir, nasıl kullanılır?; bilgi sahibi olacaksınız. 

 

 

SincApp Nedir?

Uzmanların işlerini, çalıştıkları programları, çalışma saatlerini sistemde “ekran ve dilerlerse kamera görüntüsü olarak” şifrelenmiş bir şekilde tutabilmelerini, bu verilerden hakemliğimiz gerektiğinde yararlanabilmelerini sağlayan; işverenlerin de işin aşamalarını, işe ait verileri takip etmelerini olanaklı kılan bir uygulamadır.

 

 

SincApp Kullanmak Zorunlu mudur?

SincApp’ı tercihe bağlı olarak sadece uzmanlar bilgisayarlarına kurarlar ancak kullanmalarının avantajları vardır; en önemlisi de, gerek kendileri gerek işveren tarafından hakemlik sistemimize başvurulduğunda SincApp verilerinden yararlanılmasıdır. Gelin hep birlikte hem uzmanlar hem işverenler için SincApp’ın avantajları nelerdir, daha yakından bakalım:

 

 

SincApp Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

 

Uzman Olduğunuzda:

 • Tutulan ekran ve kamera görüntülerinden hakemlik sistemimizde yararlanırsınız. İşverenle aranızda herhangi bir anlaşmazlık yaşadığınızda ve sizin ya da işverenin tarafından hakemliğimize başvurulduğunda, SanalUzman Hukuk Departmanı tarafından SincApp verileri incelenir, avukat ve bilirkişi yardımı ile uzlaşma sağlanır, işlem en doğru şekilde sonlandırılır.
 • Tesliminizden önce işverenin işi görüp düşüncelerini belirtmesiyle zaman kazanırsınız, yanlış anlaşılma varsa ortaya çıkar, boşa emek harcamazsınız.
 • İşverene sormak istedikleriniz olursa teslim zamanını beklemek zorunda kalmazsınız.
 • İşverenler tarafından daha çok tercih edilirsiniz.

 

İşveren Olduğunuzda:

 • Uzman ile aranızdaki mekân farkı önemini yitirir.
 • Teslimden önce işi görüp düşüncelerinizi belirtmenizle, sonradan oluşacak zaman kaybı önlenir.
 • Dilediğiniz zaman işin gidişatını görebilmeniz içinizi rahatlatır.
 • SincApp’ı kullanıp kullanmamak uzmanın tercihine bağlı olsa da, sadece SincApp kullanan uzmanlarla çalışma hakkınız her zaman vardır.

 

 

SincApp Nasıl Kullanılır?

 1. Uzman SincApp’ı bilgisayarına kurar, her çalışmanın başında Çalışmayı Başlat’a tıklar, çalışırken açık tutar, bitirirken durdurur. Mola verdiğinde de aynı işlemi tekrarlar.
 2. İşveren işi Bana Özel > İşler > İşi İzle alanından istediği zaman görüp, teslimden önce uzmana düşüncelerini belirtebilir.
 3. Hakemliğimize başvurduğunuzda SincApp verilerinden yararlanılır. Bilirkişi ve avukat yardımı ile uzlaşmanız sağlanır.

 

 

İşveren olarak uzmanınızı SincApp kullanmaya teşvik etmeyi, uzman olarak hemen SincApp'ı indirmeyi unutmayın :)

 

SanalUzman Ekibi

SanalUzman Ekibi

İşverenle uzmanı buluşturan e-ticaret platformu

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.