Post

Öykümüz Böyle Başladı

SanalUzman ailesi olarak, hizmetinizde olmanın tatlı heyecanını duymaktayız. İşverenler ile proje bazlı serbest çalışan uzmanları (freelancer'ları) bir araya getiren bir platform olarak bu makalemizde; sizlerle buluşmamızı sağlayan doğuş öykümüzü, hangi ihtiyacı karşılamak için var olduğumuzu paylaşacağız. Keyifli okumalar dileriz :)

 

Öykümüz Böyle Başladı

Gelişen teknolojiyle birlikte; hayata bakış açımızda, alışkanlıklarımızda, çalışma şekillerimizde, kısacası yaşam biçimimizde değişiklikler olduğu âşikâr. Ne demişler, değişmeyen tek şey değişimin kendisi :) Mutluluğumuz bile, bu değişikliklere yani yeniçağa ne kadar ayak uydurabildiğimizle yakından bağlantılı. Çağ dışı kaldıkça; yenilikçi, gelişime açık, dinamik, farklı düşünen yeni nesille aramızda bir o kadar uçurum olduğu gibi, beraberinde çatışmaların olması da kaçınılmaz. Tahmin edebileceğiniz gibi iş hayatında ilerleyebilmek de, bu yeniliklere ne kadar uyum sağlayabildiğimizle doğru orantılı. İşte bizim hikâyemiz böyle başladı.

Tecrübelerimiz sonucu; yazılım geliştirme, editörlük, çevirmenlik, grafik tasarım gibi bazı meslek dallarında, geleneksel anlamda uzman çalıştırmakta zorlandığımızı ve bazı meslek gruplarının daha rahat ortamlarda çalışmayı tercih ettiklerini gördük. Gelişen iş modelleri ile de, bunun mümkün olduğunu yaşayarak öğrendik. Buradan hareketle; personellerimize proje bazlı görevler vermeye başladık ve uzaktan çalışmalarına olanak sağlayacak imkânlar sunduk. Sonuçlar çok olumlu olunca da; bunu bir platform hâline getirerek herkesin faydasına sunmak istedik. Böylece; nerede, ne zaman çalışıldığından çok, başarıya odaklanan Y jenerasyonuna uygun, çağın talebi olan verimli yeni nesil iş modelini desteklemek üzere yola çıktık.

 

 

Bu doğrultuda; işverenlerin birçok alternatif arasından kendilerine uygun uzmanları kolay, güvenli şekilde bulabilmelerine önayak olarak nitelikli uzman arayışlarına cevap verirken, mekândan ve zamandan bağımsız, proje bazlı freelance çalışan uzmanlara da güvenli bir gelir kaynağı sağlamak, önemli hedeflerimiz arasında yer aldı. İşverenlerin işi takip edebilmelerine yarayan, uzmanların da hakemlik sistemimizde faydalanabilecekleri SincApp adlı uygulamayı geliştirdik. İşverenlere "kaliteli hizmet güvencesi", uzmanlara "ödeme güvencesi" sağladık. O gün bugündür, işverenlerin ve serbest çalışanların buluşmasını sağlayan bir e-ticaret platformu olarak en iyi hizmeti sunabilmek adına, çalışmalarımız hızla artarak devam ediyor.

 

SanalUzman olarak farkındayız ki; dünyadaki büyük firmaların büyümesinde, alanında uzman çalışanların rolü çok büyük. Biz de, SanalUzman bünyesindeki işverenleri uzmanlarla buluşturup işlerini büyütmelerine katkıda bulunmak ve birlikte büyümek için buradayız!

 

Başarılı bir iş yaşamı dileriz…

 

SanalUzman’a üye olmak için lütfen tıklayın.

SanalUzman  Ekibi

SanalUzman Ekibi

İşverenle uzmanı buluşturan e-ticaret platformu

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.