Post

SanalUzman'da Neler Yapabilirsiniz?

SanalUzman’a hoş geldiniz :) Bu makalemizde hem bizi yakından tanıyacak hem de işverenler ile proje bazlı freelance çalışan uzmanları buluşturan SanalUzman’da neler yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Hemen başlamak için sabırsızlandığınızı biliyor ve sözü uzatmadan sizi makalemizi okumaya davet ediyoruz.

 

SanalUzman Olarak Neler Yapıyoruz?

SanalUzman ailesi olarak; işverenler ile proje bazlı serbest çalışan uzmanları (freelancer'ları) bir araya getiriyoruz ve işverenlere "kaliteli hizmet güvencesi", uzmanlara "ödeme güvencesi" veriyoruz. İş aramanın gazeteden internete doğru kaydığı ve serbest çalışmanın yaygınlaştığı günümüzde; her proje veya pozisyon için tam zamanlı personel çalıştırmak istemeyen ya da bulmakta zorlanan işverenlerin çok sayıda uzman arasından seçim yapabilmelerine, nitelikli uzmanlara ulaşabilmelerine, iş sürecini takip edebilmelerine, ofis giderlerinden tasarruf edebilmelerine imkân tanıyoruz. Uzmanları ise başta yazılım olmak üzere tasarım, çeviri, metin yazarlığı, reklamcılık, satış pazarlama, danışmanlık gibi birçok alanda freelance iş bulma kolaylığına kavuşturuyoruz. Farklı projelerde yer alarak kendini geliştirmek isteyenlere, öğrencilere, ek gelir ihtiyacında olanlara çağdaş bir alternatif sunarak; serbest çalışmak isteyenlere yeni bir kapı aralamayı, gelişen ve evrimleşen iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Yenilikçi bir bakış açısı ve ileri teknoloji ile freelance çalışmaya katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.      

 

Şimdi gelelim, SanalUzman’a üye olduktan sonra neler yapabileceğinize…

 

SanalUzman'da Neler Yapabilirsiniz?

SanalUzman’da tek üyelikle hem işveren hem uzman olabilirsiniz.

 

 

 İş oluşturun, uzman arayın:

SanalUzman’a üye olduktan sonra iş ilanı açabilir, tarafımızdan yayına alınmasının ardından ise serbest çalışan uzmanlardan teklif isteyebilir ve/veya gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. SanalUzman’da iş ilanı açmak size neler katar;  "SanalUzman'da İş İlanı Açmanın 5 Önemli Faydası" başlıklı makalemizden öğrenebilir, nasıl iş açacağınızı bilmiyorsanız "SanalUzman'da İş İlanı Açarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?" başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Hemen iş açmak için tıklayın.

 

 Profil oluşturun, iş arayın:

SanalUzman’a üye olduktan sonra profilinizi oluşturup, işverenlerin oluşturdukları proje bazlı freelance işlerden kendinize uygun olanlarına teklif verebilir ve/veya gelen teklif isteklerini değerlendirebilirsiniz. İşverenlerin dikkatini çekmek için etkili bir profili nasıl oluşturacağınızı merak ediyorsanız, "SanalUzman'da Profilinizi Nasıl Oluşturmalısınız?" başlıklı makalemizden yararlanabilirsiniz. Emin olun, SanalUzman’da freelance çalışmak size çok şey katacak. Henüz okumadıysanız, "Freelance Çalışmanın Avantajları" başlıklı makalemize göz atmanızı öneririz.

Hemen profil oluşturmak için tıklayın.

 

SanalUzman güvencesinden faydalanın:

SincApp uygulamamız (SanalUzman İnceleme Aplikasyonu), Güvenli Ödeme Sistemi’miz, Hakemlik Sistemi’miz, “nitelikli iş, uzman çalışan” prensibimiz, her zaman arkanızda olan Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile biz güvenliğinizi sağlarken, siz sadece işinize odaklanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgiye “SanalUzman’da Güvenlik Nasıl Sağlanır?” başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

SanalUzman’da işveren de mutlu, uzman da…

 

Hemen iş açmak için tıklayın.

Hemen profil oluşturmak için tıklayın.

 

 

SanalUzman  Ekibi

SanalUzman Ekibi

İşverenle uzmanı buluşturan e-ticaret platformu

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.