}
Post

2019 Çeviri Trendleri Nelerdir?

2019 trendleri söz konusu olduğunda, çeviri trendlerine bakmadan geçmek olmaz. Siz de henüz 2019 çeviri trendleri konusunda araştırma yapmadıysanız ya da bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız makalemize göz atmayı unutmayın!

Devamını Oku
Post

Babaların Freelance Çalışması için 5 Neden

Yapılan araştırmalar; uzaktan çalışma, esnek çalışma, freelance çalışma gibi iş modellerinin, çalışanların mutluluğu ve dolayısıyla verimliliği üzerinde olumlu etkilerinin olduğunu gösteriyor. Peki bir baba olarak bu çalışma modellerinden birini tercih ederseniz ne gibi avantajlara sahip olursunuz? Bu makalemizde hem araştırma sonuçlarını hem de elde edeceğiniz avantajları inceleyeceğiz. Haydi, başlayalım…

Devamını Oku
Post

Ortak Çalışma Alanları Çalışma Kültürümüzü Nasıl Etkiliyor?

Bugünkü makalemizin konusunu; iş dünyasının en yeni ve verimli sistemlerinden biri olarak son zamanlarda oldukça sık karşımıza çıkan, coworking spaces yani ortak çalışma alanları oluşturuyor. Yeni duyanlar için; ortak çalışma alanlarının ne anlama geldiğiyle başlayacak, çalışma kültürünün değişmesiyle bu alanların nasıl ortaya çıkıp varlığını sürdürdüğünü rakamlarla inceleyecek, bu alanların hangi imkanları sağladığı ve çalışma kültürümüzü nasıl etkilediği ile devam edecek, son olarak da birkaç ortak çalışma alanı önerisi sunacağız.

Devamını Oku
Post

2019 Sosyal Medya Trendleri Nelerdir?

Kullanıcı alışkanlıklarına ve davranışlarına göre her geçen gün kendini yenileyip geliştiren, daha ileri teknolojilerle, farklı fikirlerle beslenen sosyal medya dünyasında başarılı olabilmek için; bu yeniliklerden, gelişmelerden haberdar olmak ve dönemin trendlerine ayak uydurmak gerekiyor. SanalUzman ailesi olarak, 2019 sosyal medya trendleri hakkında henüz araştırma yapmamış olanlar ya da bilgilerini tazelemek isteyenler için 2019 trendleri ile ilgili faydalı olacağını düşündüğümüz bilgileri derledik.

Devamını Oku
Post

2019 Web Tasarım Trendleri Nelerdir?

Web sitesi tasarımı yapmak ya da yaptırmak söz konusu olduğunda; web tasarım trendleri hakkında bilgi sahibi olmak çok önemli. Aksi takdirde değişime ayak uydurarak çağı yakalamak zorlaşır ve ne kadar şık görünen bir tasarım olursa olsun kullanışlılığını yitirerek yetersiz kalır, bu da başarısızlık anlamına gelir. Marka değerini yansıtmada en etkili araç olan web sitesi tasarımlarının trendlere uygun olması; hedef kitlenin dikkatini çekmek ve ürün / hizmet satışını sağlamak için olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle SanalUzman olarak bu makalemizde sizlere, 2019 web tasarım trendleri hakkında bilgi vereceğiz.

Devamını Oku