Farkımız Nerede?
Sizi güvenli, bizi ayrıcalıklı kılan başlıca özelliklerimiz…
Bir SincApp Gördüm Sanki :)
Ayrıcalığımız olan SincApp (SanalUzman İnceleme Aplikasyonu), hem işverenlerin hem uzmanların çok sevdiği bir uygulama. Uzmanlar uygulamayı bilgisayarlarına kuruyor, SincApp ile işler, çalışılan programlar, çalışma saatleri; ekran ve dilenirse kamera görüntüsü olarak otomatikman şifrelenmiş bir şekilde sistemde tutuluyor ve bu verilerden hakemlik sistemimizde yararlanılıyor. İşverenler ise uzmanların kurduğu SincApp sayesinde sitemiz üzerinden istedikleri zaman bu verileri görebiliyorlar. Detaylar burada!
Her Şeyin Hakkını Vermek Lazım!
SanalUzman ailesi olarak; "nitelikli iş, uzman çalışan" misyonu ile hareket ediyor; işverenlere teklif vermeden önce piyasa araştırması yapmalarını, SincApp'ı kullanmalarını öneriyor, hak ettikleri ücreti alabilmelerini sağlıyoruz. Onlar memnunsa ortaya çıkan iş daha verimli; bu sayede işverenler daha mutlu, sizleri mutlu edebildiğimiz için biz çok çok daha mutluyuz :)
Hakemlik Sistemi Olmadan Olur Mu?
Her şey güzel de, oldu ya işverenle ya da uzmanla uzlaşamadığınız bir durum oldu, işin içinden çıkamadınız. O zaman ne mi oluyor? Hakemlik sistemimize başvurabiliyorsunuz, böylece biz devreye giriyoruz. SincApp’ı kullanan uzmanın çalışmaları inceleniyor, bilirkişi ve avukat yardımı alınıyor, uzlaşmanız sağlanıyor.


Güvenlik Yöntemlerimiz Bu Kadar Mı?
Tabii ki değil :) Mesela merak edilen konulardan biri, ödemenin direkt uzmana gidip gitmediği. Gelin, cevaba “SanalUzman Güvenli Ödeme Sistemi” başlığı altından hep birlikte bakalım.
SanalUzman Güvenli Ödeme Sistemi
Bu sistemde işveren, teklifini kabul ettiği uzmanın ödemesini yaptığında, ödeme ilk önce SanalUzman Havuz Hesabı’nda bekliyor. Uzman, ödemenin havuz hesabına yapıldığına dair e-postanın ardından çalışmaya başlıyor. Uzman işi teslim ettiğinde işveren işi inceliyor, varsa istediği değişiklikleri uzmana iletiyor, iş istediği gibi tamamlandığında onay veriyor ve onayın ardından ödeme uzmana aktarılıyor.
Güvenliğiniz için Üyelik Doğrulama Şart :)
Sizlere güvenli bir e-ticaret ortamı sağlayabilmemiz için e-posta doğrulama, SMS doğrulama ve kimlik doğrulama yapıyoruz. Böylece siz de sadece işinize odaklanarak, gerçek kişilerle e-ticaret yapmanın, güvenli bir platformda yer almanın keyfini çıkartabiliyorsunuz.
Kredi Kartı Bilgileriniz Saklanmıyor!
Kredi kartı bilgilerinizi saklamıyoruz, dolayısıyla iç rahatlığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için “SanalUzman’da Güvenlik Nasıl Sağlanır?” başlıklı makalemize göz atmayı unutmayın.

Arkanızdayız!
Siz yeter ki iş yapmak/yaptırmak isteyin; hakemlik sistemimize ek olarak, özenle seçilmiş yetkin Müşteri Hizmetleri ekibimiz ne zaman ihtiyaç duyarsanız sizinle. Bizlere İletişim bölümümüzden istediğiniz zaman mesaj gönderebilir, en kısa zamanda cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, Canlı Destek’ten yazabilir ya da Yardım bölümümüzden faydalanabilirsiniz.