Üyelik İşlemleri

Sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Üye Ol"a tıklayarak SanalUzman'a üye olabilirsiniz.

Evet, SanalUzman'a üye olduğunuzda; tek üyelikle, hem işveren hem uzman olabiliriniz.

Hayır, SanalUzman'a üye olmak ücretsizdir.

Adresinize gelen e-posta ile sitemize giriş yapabilirsiniz, böylece aktivasyonunuz yapılmış olacaktır.

Kullandığınız web/internet tabanlı e-posta adresinin (Hotmail, Gmail vb.) kendi içinde SPAM kontrolü olabilir. SanalUzman tarafından gönderilen e-postalar, bu klasöre düşüyor olabilir. Lütfen bu klasörleri de kontrol etmeyi unutmayın ve problemin devamı halinde İletişim bölümümüzden tarafımıza bilgi verin.

Telefon doğrulaması; işin gerçek kişiler tarafından yapılmasını sağlayarak iki tarafı da koruma altına almamız, suistimalleri önleyerek verilen emeklerin arkasında olabilmemiz, size güvenli bir e-ticaret ortamı yaratabilmemiz için gereklidir. Sizden almış olduğumuz bilgiler konusunda Kişisel Verilerin Saklanması, Korunması, İmha Edilmesi Politikası'na uygun hareket edilmektedir.

SanalUzman’a üye olduktan sonra Bana Özel > Ayarlar > Üyelik Ayarları   bölümünden, cep telefonu numaranızı yazıp gelen şifreyi ilgili alana girdikten sonra “Onayla” butonuna tıkladığınızda telefon doğrulamanız yapılacaktır.

 

 

Kimlik doğrulaması; işin gerçek kişiler tarafından yapılmasını sağlayarak iki tarafı da koruma altına almamız, suistimalleri önleyerek verilen emeklerin arkasında olabilmemiz, size güvenli bir e-ticaret ortamı yaratabilmemiz için gereklidir. Sizden almış olduğumuz bilgiler konusunda Kişisel Verilerin Saklanması, Korunması, İmha Edilmesi Politikası'na uygun hareket edilmektedir.

Kimlik doğrulamanızı yapmak için SanalUzman'a üye olduktan sonra Bana Özel > Ayarlar > Üyelik Ayarları bölümünden; adınızı soyadınızı, doğum tarihinizi ve kimlik numaranızı girdikten sonra "Kaydet" butonuna tıklamanız yeterlidir.

 

Yapılan araştırmalarda; güler yüzlü, sıcak profil fotoğrafı olan uzmanların fotoğrafsız olanlara göre daha çok tercih edildiği ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda profil fotoğrafı; sitedeki uzman sıralamasında ön planda olmanızı, böylece işverenler tarafından daha kolay fark edilmenizi sağlar. İşveren olup  iş oluşturduğunuzda da, uzmanların kiminle çalışacaklarını görmeleri ve işlerinizin ön planda yer alması açısından profil fotoğrafı yüklemeniz olumlu olacaktır. Profil fotoğrafınızı, Bana Özel > Profil sayfasının sol tarafındaki Yeni Fotoğraf Ekle bölümünden yükleyebilirsiniz.

Giriş Yap > Şifremi Unuttum bölümünden, üyeliğinize ait olan e-postayı girdikten sonra, e-posta adresinize gelen şifre sıfırlama adımlarını takip ederek yeni bir şifre oluşturabilirsiniz

Bana Özel > Ayarlar > Üyelik Ayarları sayfasındaki Şifre Değiştir bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Kimlik onayınız yapıldıktan sonra Ad Soyad bilgisi değiştirilemez. Eğer bu alanda değişiklik yapmak istiyorsanız İletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

Üyelik iptali talebinizi İletişim bölümümüzden bize gönderebilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi için tıklayın.

Üye olduktan sonra; hem işveren hem uzman olabilirsiniz. İşveren olarak iş oluşturup istediğiniz uzmanlardan teklif isteyebilir ve/veya gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Uzman olarak ise; profil oluşturup istediğiniz işlere teklif verebilir ve/veya gelen teklifleri cevaplayabilirsiniz.

Kendi adınıza üye olmak için bireysel üyeliği, şirketiniz adına üye olmak için ise kurumsal üyeliği seçebilirsiniz. Kurumsal üye olmanız halinde sizden; Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, Mersis No gibi bilgiler istenecektir. 

Evet, SanalUzman'da iş oluşturmak için kurumsal üye olmanız gerekmez; bireysel üye olarak da iş oluşturabilir, yani işveren olabilirsiniz.